Vyberte stránku

Naše projekty

Potřebujete domů nábytek na míru? Něco upravit, předělat, dokončit rozdělanou práci?

Stolárna u sousedů je firma s dlouholetou tradicí a stovkami spokojených zákazníků. Vyrábíme široký sortiment výrobků ze dřeva. Vše na míru. A co všechno umíme?

Kuchyně

Asi každý touží po kuchyni, která bude nejen plně funkční, ale bude dobře vypadat a vydrží dlouhá léta v perfektním stavu. V naší „stolárně u sousedů“ máme bohaté zkušenosti s realizací prostorných a praktických kuchyní, ale i kuchyňských koutů v malometrážních bytech.

Vyrobíme pro Vás skříně, skříňky, kuchyňskou linku, praktický ostrůvek, ale i židle a stůl, či skříně pro vestavěné spotřebiče. Kompletace na místě pokládejte za samozřejmost, stejně jako prvotní konzultaci a návrh. Rádi vám se vším poradíme a vybereme vhodné materiály. A umíme se přizpůsobit téměř jakémukoliv rozpočtu.

Skříně

Skříně a vestavěné skříně mají být především pomocníkem nejen pro ukládání oblečení, sportovního vybavení nebo běžných potřeb v domácnosti, ale i elegantní „ukrytí“ domácích spotřebičů. Nezáleží na velikosti bytu nebo domu, vždycky se dá vymyslet krásné, praktické a elegantní řešení.

Máme za sebou stovky realizací různých typů a velikostí vestavěných skříní z různých materiálů, a rádi vám navrhneme řešení, které jako by do Vašeho bytu či domu patřilo odjakživa.

Předsíně

Předsíň nebo předsíňová stěna jsou součástí každé domácnosti. Zhotovíme Vám praktickou předsíňovou stěnu, botník nebo skříňky, zkrátka vše, co budete potřebovat. A protože vybavení požíváte denně, klademe důraz na kvalitní a odolné materiály, které vydrží dlouho krásné a funkční.

Ložnice

Pohodlná, velká postel z masívu, k tomu vyladění skříně, noční stolky a poličky. Sen mnoha lidí. Rádi pro Vás navrhneme a vyrobíme veškerý nábytek, který si je v ložnici umíte představit, od klasiky po originální kousky. Jistě oceníte dlouhou životnost, styl, kvalitu i řemeslné zpracování.

Kde jinde se chcete nechat rozmazlovat, když ne v ložnici?

Kanceláře

Vybavujete si kancelář a nechcete se spokojit s konfekčním nábytkem? Nebo potřebujete jen doplnit kancelář o nábytek na míru? Navrhneme a vyrobíme kancelářské stoly, kontejnery skříně, skříňky i poličky. Náš nábytek bude chloubou Vaší kanceláře.

Pokojíčky

Ergonomický a bezpečný nábytek je základem každého dětského pokojíčku. Uvědomujeme si, že děti jsou nejen zvídavé a hravé, ale také živelné, divoké a rozpustilé. Při výrobě nábytku do dětských pokojů a nábytku pro děti na to myslíme a volíme bezpečné tvary, materiály, barvy a laky.

Všechny naše postele, skříně, pracovní stoly, stolky, židle i židličky, jsou bezpečné, krásné, funkční a odolají i těm největším rošťákům. 🙂

Dveře

Dveře. Pokud si vybavujete novostavbu, jejich pořízení je pravděpodobně až někde na konci dlouhého seznamu vybavení, které chcete do domácnosti pořídit. Všichni ale chceme, aby byly dveře kvalitní a dlouho vydržely. My vám vyrobíme dveře z masivu, krásné a precizně zpracované. Klasické i posuvné, které vydrží generace.

Koupelny

Vyrobíme koupelnový nábytek na míru z krásných a vysoce kvalitních materiálů. Díky preciznímu zpracování a vhodně zvoleným materiálům nenaruší vlhkost koupelen jeho povrchovou úpravu. Vybrat si můžete z mnoha dekorů a materiálů v mnoha barevných provedeních, a je jedno, jestli chcete poličky, skříňku nad umyvadlo nebo skříň do které schováte pračku se sušičkou. Náš koupelnový nábytek bude ozdobou vaší koupelny.

Restaurace

Máme bohaté zkušenosti s výrobou nábytku pro ubytovací a gastronomická zařízení, a tak ať už vybavujete hotel, restauraci nebo vesnickou hospodu, vyrobíme pro vás nábytek, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům a potřebám. Používáme kvalitní materiály, které vydrží i hrubší zacházení, a přitom jsou stále krásné a funkční.  

Zahrady

Vyrábět zahradní nábytek nás baví. Je náročný na výdrž, protože musí odolávat různých klimatickým podmínkám, musí být funkční a pohodlný, protože nám slouží hlavně k relaxaci. A náš zahradní nábytek takový bezesporu je. Zahradní stůl, židle, dřevěné plošiny na posezení, lavičky, menší i větší stříšky, ploty, a mnoho dalšího, to vše vyrábíme z osvědčených materiálů a v různých dekorech a barvách.

Pergoly

Pergola vás uchrání před nepřízní počasí a vy si budete moct udělat příjemné posezení s rodinou či přáteli, i když bude venku pršet. Dřevěné pergoly můžete mít volně stojící v prostou i u zdi domu či plotu, vždy se přizpůsobíme vašim prostorovým možnostem, potřebám a přáním.

Nábytek z masivu

Nábytek z masivu je nadčasový, krásný a vydrží celé generace. Na výběr máte mnoho druhů dřeva i způsobů povrchové úpravy, a věřte, že z něj umíme z něj udělat prakticky cokoliv, od skříní do interiéru, postelí, vybavení obýváků, dětských pokojů, kuchyní, vestavěných skříní i zahradního nábytku. Chybu s ním určitě neuděláte.

Rumpály

Rumpál je jednoduché zařízení s ručním navijákem pro spouštění nebo zvedání břemen. Hojně se používal (a používá) u studní pro vytahování okovu s vodou. Masivní dřevěný rumpál doplní zatraktivní každou zahradu, a hodí se i do volného prostoru. Vyrábíme je z různých druhů dřeva s různými druhy povrchové úpravy. Stačí si vybrat.

Napište nám

Přes formulář nebo nám poštele SMS ve tvaru: tel. číslo, obec/město a ulice

Zavolejte Nám

777 606 360

3 + 6 =

Provozovatel

Jan Suchánek
Ostravská 742/32
779 00 Olomouc
IČ: 75900734
DIČ: CZ8610105768

Telefon

777 606 360

Email

dilna@vase-stolarna.cz

Provozovna

Přerovská 87
Velký Týnec – Vsisko
783 72  
IČP:1003192548

Provozní doba

PO – PÁ: 8:00 – 16:00